Pro uchazeče nabízíme

Dlouhodobou i krátkodobou práci přes agenturu

Co znamená práce přes agenturu?

Agenturní zaměstnávání je forma flexibilního způsobu zaměstnávání, kdy je pracovník zaměstnancem agentury, ale pracuje ve společnostech, které potřebují pokrýt dočasnou potřebu zaměstnanců. Ve světě je to poměrně rozšířený způsob zaměstnaneckého poměru. V ČR takto pracuje přibližně 2,4 % aktivní populace. Po revoluci bylo agenturní zaměstnávání typické pro studentské brigády. Později začalo být využívané ve výrobních společnostech, kde často kolísá objem výroby.

Jaké výhody/nevýhody to zaměstnancům může přinášet?

Podle zákona musí mít agenturní zaměstnanci stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci na stejné pozici.

Neměli by poznat žádný rozdíl. Agentura, jako zaměstnavatel, odvádí za zaměstnance sociální a zdravotní pojištění a pracovní poměr u agentury se započítává do důchodu. Agenturní zaměstnanec agentuře nic neplatí, nic mu není nestrháváno ze mzdy a má úplně stejný plat, jako kmenoví zaměstnanci na stejné pozici. Za služby agentury platí firma, která si ji najímá na pomoc s nábory a péčí o zaměstnance. Pro absolventy škol nebo nezaměstnané, kteří nemůžou najít práci na trvalý pracovní poměr, je to ideální start. Získají pracovní zkušenosti, díky kterým si mohou lépe najít trvalé zaměstnání.

Co od nás můžete očekávat?

Pracovně právní vztah, který s Vámi uzavřeme bude totožný jako u kmenového zaměstnance a totéž platí i pro odměňování. Po celou dobu, po kterou s námi spolupracujete, za Vás řádně odvádíme  všechny zákonem stanovené odvody. Celá doba trvání pracovního poměru u nás se samozřejmě započítává do Vašeho důchodu.

Služby pro Vás

Jistota práce - nabízíme Vám jistotu dlouhodobého i krátkodobého pracovního poměru dle Vašich představ. Ihned po nástupu Vám nabídneme  pracovní smlouvu na tři roky. V případě, že budete s námi, jako s Vaším zaměstnavatelem, spokojeni a zároveň budete spokojeni i s Vaší pracovní pozicí,  je možné prodloužení smlouvy.

Doprava a ubytování

V případě, že máte bydliště daleko od místa výkonu práce, Vám nabídneme příspěvek na ubytování poblíž zaměstnání.  Pokud je pro Vás dojíždění do zaměstnání komplikované, pokusíme se zajistit svoz, spolujízdu nebo pronájem vozidla.

Finanční podpora

Pokud potřebujete pomoci s financováním Vašich potřeb, můžete čerpat zálohu na mzdu, popřípadě Vám můžeme nabídnout zaměstnaneckou půjčku. To vše na základě naší interní směrnice, se kterou se seznámíte při podpisu pracovní smlouvy. Jako bonus Vám nabízíme také finanční, realitní a daňové poradenství.